Du är alltid välkommen att kontakta oss
Anna Ragén

Anna Ragén

Vd

E-post: anna@inkubera.se Mobil: 070 - 190 47 97
Christian Ståhlberg

Christian Ståhlberg

Ansvarig för Accelerationsprogrammet

E-post: christian@inkubera.se Mobil: 070-360 70 99
Fredrik Stenman

Fredrik Stenman

Vvd, ansvarig för Inkubatorsprogrammet

E-post: fredrik@inkubera.se Mobil: 070-683 08 98
Julie Ammer

Julie Ammer

Verksamhetscontroller

E-post: julie@inkubera.se Mobil: 070 - 668 04 96
Lisa Nilsson

Lisa Nilsson

Projekt Social Innovation Lab Support

E-post: lisa@inkubera.se Mobil: 076-611 45 73
Mats Dernánd

Mats Dernánd

Kommunikation

E-post: mats@inkubera.se Mobil: 070 - 545 14 00
Malin Olsson

Malin Olsson

Ekonomi

E-post: malin@inkubera.se Mobil: 072-5529735
Pialill Ring

Pialill Ring

Karlskoga-kontoret

E-post: pialill@inkubera.se Mobil: 0708-90 90 84

Inkubera Örebro

myOffice
Stenbacksvägen 6
702 25 Örebro

Inkubera Karlskoga

Noravägen 1
691 53 Karlskoga